Imprezy klubowe

Witam wszystkich serdecznie,
W Klubie Piękna odbywają się regularnie różnego rodzaju imprezy artystyczno-kulturalne. Udział w nich jest ograniczony dla naszych klubowiczów, osób wspierających projekty, sponsorów, mecenasów oraz aktywnie działających w projekcie „Ulica Piękna”. Niektóre imprezy są otwarte dla nowych gości i osób towarzyszących, aby w ten sposób poszerzać grono naszych przyjaciół i ciekawych osób chętnych do wzbogacenia Klubu swoją obecnością. Zapraszamy.

Wydarzenia 2016

Sobota 27.02.2016

godz.: 20:30 – 24:00 – KOLACJA: „Peru w gębie” – tylko 20 wejściówek dla osób z potwierdzoną wpłatą: 85 zł
Wirtualny koszyk Przelewy 24:

Causa Rellena [przystawka] – tort z tłoczonych ziemniaków nadziewany awokado i warzywami z majonezem, Ceviche [przystawka] – marynowane owoce morza w limonce z aji bardzo ostrą papryką peruwiańską, Aji de Gallina [danie główne] – potrawka z kurczaka w sosie na bazie mleka z aji ostrą papryką peruwiańską i orzechami, Lomo Saltado [danie główne] – smażona w chińskim stylu wołowina z warzywami podawana z frytkami i ryżem, Mazamora de Naranja [deser] – rodzaj kisielu z pomarańczy, Agua de Tamarindo [napój] orzeIlość:Lub przelew zwykły bankowy:
Ulica Piękna Daniel Kozakiewicz
ING BANK ŚLĄSKI
nr: 06 1050 1038 1000 0092 1680 9195

Godz.: 16:00 – 19:00 WARSZTATY: „Bądź nieprzygotowany na wszystko” – odbywają się w każdą sobotę od 16:00 do 19:00. Wstęp jednorazowy: 25 zł, karnet 5 zajęć: 100 zł

Improwizacja jest spontaniczną i skuteczną metodą podejmowania decyzji w stanie najwyższej sprawności intelektualnej. Umiejętności improwizacyjne mają swoje korzenie w komunikatywności, zaangażowaniu, uważności, zaufaniu i świadomości. Takie umiejętności jak szybkie i świadome reagowanie „tu i teraz” każdy profesjonalista musi posiadać.

Bądź nieprzygotowany – warsztaty rozowoju osobowości, asertywności i relacji interpersonalnych technikami improwizacji teatralnej i stosowanej prowadzone przeIlość:Bądź nieprzygotowany – warsztaty rozowoju osobowości, asertywności i relacji interpersonalnych technikami improwizacji teatralnej i stosowanej prowadzone przez Daniela Kozakiewicza. Improwizacja jest spontaniczną i skuteczną metodą podejmowania decyzji w stanie najwyższej sprawności intelektualnej. Umiejętności improwizacyjne mają swoje korzenie w komunikatywności, zaangażowaniu, uważności, zaufaniu i świadomości. Takie umiejętności jak szybkie i świadome reagowanie „tu i teraz” każdy profesjonaIlość: