Sponsorzy projektu – firmy

Komu zawdzięczamy realizację naszego projektu?

Jak do tej pory wsparli nas:

locomotive
Studio LocoMotive, które udostępniło nam swoje przestrzenie nagraniowe i profesjonalne usługi zgrywania i edycji naszego pierwszego utworu „Życie aż do śmierci”. Absolutnie polecamy ich usługi. Wejdźcie na ich stronę i zobaczcie jakie piękne rzeczy robią.

 „Studio postprodukcyjne Locomotive to unikalny mix: doświadczenia, kosmicznej wibracji, pozytywnej energii oraz wieloletniej przyjaźni osób o podobnej wrażliwości i poczuciu humoru. :)
Jesteśmy zespołem designerów, animatorów 2d ,3d, reżyserów dźwięku, producentów, specjalistów od efektów specjalnych, którzy zdobywali doświadczenie pracując od wielu lat w branży”

liviacorsetti
Livia Corsetti, funduje naszym modelkom występującym w teledysku piękną bieliznę i dodatki, aby wyglądały pięknie, kobieco i wyjątkowo. Jest jedną z niewielu polskich firm w tej branży, która posiada swoją dystrybucję na całym świecie. Niewątpliwie jest to dowód na wysoką jakość ich produktów, kunszt ich wykonania i styl. Wystarcz wejść i zobaczyć i obszerny katalog produktów.

Firma LIVIA CORSETTI FASHION, tworzy kolekcje wyjątkowe, nietuzinkowe celem zaspokajania  oczekiwań posiadania unikatowej bielizny przez swoje klientki.

lovehair
Atelier Love Hair dba o naszą obsadę teledysku, aby wyglądali wyjątkowo, oddając ich osobowość, a zarazem współtworzyło charakter odgrywanej postaci. Są to kobiety pełne entuzjazmu do swojej pracy, pełne kreatywności i bardzo uważne na uwagi i sugestie. Praca z nimi to wielka przyjemność, a efekty wspaniałe. Polecamy zobaczyć ich salon i ich piękne prace.
joico
Atelier Love Hair współpracuje z firmą Joico. JOICO® wykorzystuje składniki najwyższej jakości oferując produkty, które gwarantują zdrowie Twoim włosom! JOICO® należy do Grupy Shiseido i jest wiodącą oraz profesjonalną marką pielęgnującą włosy. Reprezentowana jest w ponad 60 krajach.

LOVE HAIR to atelier fryzjerskie, które powstało z miłości do naszej pracy. Nowatorski salon z klimatem, do którego mamy przyjemność Państwa zaprosić, spełnia nie tylko funkcję pracowni, w której najważniejsze są włosy, ale także małej, domowej przystani. Dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług i każdy, najdrobniejszy szczegół, troszcząc się równocześnie o to, by wizyta przebiegła w jak najlepszej atmosferze.

varso vie
Restauracja Varso Vie nie tylko nakarmiła i napoiła naszą całą ekipę w trakcie pierwszego dnia zdjęciowego, ale udostępniła nam swoją przestrzeń na potrzeby planu. Do tego jeszcze menedżerowie, pracownicy i przyjaciele reastauracji zaangażowali się przy tej produkcji z wielkim profesjonalizmem i entuzjazmem. Szczerze polecamy to miejsce. Nie tylko pyszna kuchnia, ale i fantastyczni ludzie. Sprawdźcie ich stronę.

Varso Vie to miejsce dla miłośnika dobrego jedzenia w miejskim wnętrzu, wypełnionym nowoczesną sztuką, to miejsce niebanalnych przeżyć kulinarnych czerpiące z tradycyjnych polskich przepisów. Połączenie tych tylko pozornie sprzecznych elementów sprawia, że odkrywanie zmysłowej przyjemności jedzenia może być przygodą.
Dlatego zebraliśmy zespół doskonałych fachowców w swoich dziedzinach, a zarazem fantastycznych improwizatorów i pozwoliliśmy im na swobodę w działaniu. Warunek był jeden: oprzeć potrawy na rodzimych, najwyższej jakości produktach. W ten sposób powstało menu, które przywodzi na myśl smaki z przeszłości, a jednocześnie odkrywa przed Wami bogactwo kulinarne różnych regionów Polski.

miedzy ustami
Bar tapas Między Ustami to urocze miejsce i klimat stworzony przez Martę Rut, która osobiście dba o każdy detal tego lokalu. Przyjęła nas i udostępniła swoje wypieszczone stylowe miejsce naszej produkcji. Tu rozpoczęliśmy nasz pierwszy plan zdjęciowy, który w magiczny sposób komponuje się z ideą Ulicy Pięknej. Byliśmy w pracy i było przed południem, więc ekpia nie mogła spróbować przepysznych drinków z jakich słycnie to miejsce, ale prywatnie mieliśmy okazję nie raz spędzić tam upojną noc. Właścicielka, jej obsługa i goście, którzy tam przychodzą sprawiają, że można się tam poczuć jak w Pięknym Świecie. Polecamy Pięknym Ludziom. Zobaczcie ich Fan Page.

Między Ustami to swoiste centrum kulinarno-rozrywkowe. Bar powracający do tradycyjnej sztuki barmańskiej, kuchnia w stylu tapas i dużo dobrej rozrywki na mini scenie.

logo HB
Harbuz & Butruk Sp. C. – Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych,  jest firmą, która od poczatku śledzi nasze działania i również postanowiła wesprzeć nas. Choć nie jest w branży „artystycznej” z przyjemnością przyjęła rolę naszego mecenasa. To jest Piękny przykład dla całego biznesu. Bez artystów i ich twórczości świat nie byłby przecież tak Piękny. bardzo dziękujemy za zaufanie i polecamy wszystkim odwiedzić stronę naszego Mecenasa i skorzystać z ich usług i konsultacji. Napewno Wam się przyda.

Oferujemy usługę wyceny nieruchomości sporządzanych w formie operatów szacunkowych, m in.: lokali mieszkalnych, budynków mieszkalnych, lokali użytkowych takich jak lokale: biurowe, handlowe, magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, nieruchomości komercyjne na terenie całej Polski (hotele, stacje benzynowe, biurowce, centra i galerie handlowe i wiele innych), inwestycje deweloperskie, analizy opłacalności inwestycji, nieruchomosci nietypowe (złoża, składowiska, elektrownie itp.), nieruchomości niezabudowane, odszkodowania ( za bezumowne korzystanie, utracone korzyści, służebności przesyłu, za wywłaszczenie, pod drogi, za zwrot nieruchomości i inne), maszyny i urządzenia oraz inne środki trwałe, przedsiębiorstwa, marka, know-how, znak towarowy. Wyceny sporządzane sa dla róznych celów (kredytowych, bilansowych, rozliczeń majątkowych i innych). Zlecenia wykonywane są przez doświadczonych rzeczoznawców majątkowych posiadających niezbędne uprawnienia zawodowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oferujmy krótkie terminy i możliwość negocjacji kwoty wynagrodzenia za wycenę. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od rodzaju, wielkości i charakterystyki wycenianej nieruchomości, ustalana jest indywidualnie.

momento-pizza
Pizzeria i restauracja Momento to zaprzyjaźniona firma, która zadbała, aby nasi Piękni ludzie byli pięknie nakarmieni. Nie musimy opuszczać planu zdjęciowego i tracić cennego czasu. Robimy sobie przerwę od pracy, odpowczywamy, a za chwilę na stół wjeżdża pyszna, cieplutka pizza, wykonana na prawdziwym włoskim cieście. To nie jest reklama! To jest fakt! Każdy, kto zna się na pizzy, od razu to doceni… bo jest po prostu taka jak powinna być! Sprawdź co jeszcze mają w karcie z włoskiej i polskiej kuchni.

Dbałość o atrakcyjne i oryginalne menu, szczegóły wystroju i profesjonalna obsługa powodują, że w naszych lokalach goście mogą poczuć się swobodnie. Zachowanie umiarkowanych cen oferowanych produktów powoduje zaś, że oferta Momento dostępna jest dla szerokiego grona konsumentów.

art and action
Art and Action to firma od 8 lat specjalizująca się w organizowaniu imprez zarówno masowych, jak i dedykowanych pod kątem specjalnych założeń. Organizują eventy zarówno w kraju, jak i zagranicą. Nie ma dla nich rzeczy nie możliwych. A do tego wspierają nasze szalone przedsięwzięcie, co znaczy, że mają poczucie humoru, lubią artystów, no i robią to profesjonalnie! Sprawdźcie na ich stronie dla kogo pracowali i jakie świetne imprezy potrafią zorganizować!

Kompleksowo realizujemy wydarzenia specjalne w kraju i zagranicą: wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje i kongresy, team building, pikniki firmowe, imprezy świąteczne i karnawałowe, oprawę artystyczną.