Mecenat

Piękne Osoby, które wsparły nas z miłości do artystów, szaleństwa i innych niewyjaśnionych pobudek, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Na co zbieramy? Wszyscy przy tym projekcie pracują z miłości do sztuki i z nieuzasadnionej potrzeby twórczego działania. Niestety nie wszystko możemy mieć za darmo lub w barterze. Potrzebujemy środków do sfinansowania sprzętu filmowego, kosztów montażu teledysku oraz wytłoczenia naszego pierwszego singla na DVD. Jeżeli podoba Ci się nasz projekt i możesz nas wesprzeć , to odwdzięczymy się. Każdy gest mile widziany.

Nasi aktualni darczyńcy:

 • PIĘKNY V.I.P
 1. Sławomir Sokół
 2. Joanna Sikorska
 3. Otylia Matuszak
 4. Ola Zaorska
 5. Maciej Malewicz
 6. Marcin Kuśmierski
 7. Jarosław Woźnica
 8. Dorota Zielińska
 • PIĘKNY FAN
 1. Kamil Kowalski
 2. Marzena Kęćko
 • PIĘKNY FRIEND
 1. Beata Bartelmess
 • PIĘKNA FIRMA
 1. LocoMotive
 2. Love Hair
 3. Varso Vie
 4. Livia Corsetti Fashion
 5. Momento Pizza
 6. Harbuz & Butruk
 7. Art and Action

…, a może Ty do nich dołączysz?
 • PIĘKNY FRIEND – Jeśli wpłacisz 20 zł, to znaczy, że jesteś przyjacielem i twoje imię i nazwisko będzie figurowało na liście naszych darczyńców na stronie www.ulicapiękna.pl i na Fanpage’u na Facebook’u oraz w napisach końcowych filmu.
 • PIĘKNY FAN – Jeśli wpłacisz 50 zł, to znaczy, że jesteś fanem i dodatkowo otrzymasz jeden egzemplarz naszego pierwszego DVD, który będzie wydany w limitowanym nakładzie (ile sztuk wydamy zależy od środków jakie zdobędziemy).
 • PIĘKNY V.I.P – Jeżeli wpłacisz 100 zł, to dodatkowo otrzymasz tytuł Mecenasa projektu, a Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone w specjalnej zakładce na stronie.
 • PIĘKNA FIRMA – Jeżeli wpłacisz 200 zł lub więcej, to Twoja firma zostanie Sponsorem naszego projektu. Firma może również zostać SPONSOREM udzielając nam pomocy swoimi USŁUGAMI I PRODUKTAMI dzięki czemu będziemy zbliżać się do naszego wspólnego celu. Umieścimy logotyp Twojej firmy na naszej stronie, na naszym Fanpage’u i na okładce tej płyty DVD oraz we wszelkich podziękowaniach.