Nabory do filmu na festiwal w Las Vegas

casting glosy

Chcesz, aby Twoją historię poznał świat i stał się przez to ciekawszym i lepszym? Chcesz wystąpić w filmie, który będzie miał swoją premierę na prestiżowym festiwalu w Las Vegas? Zgłoś się teraz! Czekamy.

Kierownictwo produkcji zespołu ULICA PIĘKNA (wyróżnionego i nagrodzonego na międzynarodowych 6 festiwalach w USA i Europie za teledysk „Życie aż do śmierci”) ogłasza nabór ludzi chętnych do udziału i współtworzenia nowego filmu pełnometrażowego pod roboczym tytułem „Głosy”, który będzie miał swoją światową premierę na festiwalu filmowym Action on Film International Film Festival w Las Vegas w sierpniu 2017 r.
Twórcy filmu, Daniel Kozakiewicz, Aleksandra Różdżyńska i Piotr Koper, poszukują: – ludzi, którzy są gotowi podzielić się z nami swoimi intymnymi doświadczeniami (z możliwością zastrzeżenia swojej anonimowości) słabościami, namiętnościami, niecodziennymi przygodami w relacjach osobistych, odważnych, wyjątkowych, otwartych i gotowych na przygodę. Historie te będą wykorzystane do stworzenia scenariusza opowiadającego o ludzkich uczuciach i życiu erotycznym bohaterów.
Do obsady poszukiwani są zarówno amatorzy, jak i zawodowi aktorzy, z większym, mniejszym lub bez żadnego doświadczenia. Postacie o wyjątkowej fizjonomii i wyrazistej niecodziennej urodzie, jak również osoby posiadające oryginalne hobby lub jakiś wyjątkowy talent, artyści sceniczni i sztuk wizualnych oraz osoby o bogatym życiu metafizycznym, zajmujący się ezoteryką lub z głębokim doświadczeniem duchowym.
Film zrealizowany będzie w konwencji paradokumentalnej z wykorzystaniem mieszanych technik filmowych.
UWAGA! CHCEMY, ABY FILM BYŁ PRZEKAZEM POZYTYWNYM, ZABAWNYM I INSPIRUJĄCYM! Nie będzie w nim smutku, ani cierpienia. Życie jest nieoczekiwane!

Nabór odbędzie się w trzech etapach:
1. zgłoszenie do udziału drogą mailową
2. wstępna rozmowa kwalifikacyjna
3. próby przed kamerą

ad 1. Zgłoszenie do udziału odbywa się tylko drogą mailową na adres: casting@ulicapiekna.pl . W liście należy podać:
– imię i nazwisko
– data i miejsce urodzenia
– aktualne miejsce zamieszkania
– wykształcenie/wykonywany zawód
– 3 zdjęcia: portret, półzbliżenie (od pasa w górę), całą sylwetkę
– kilka słów o sobie i o motywacji do udziału w filmie
– w tytule maila należy napisać: „historia” (w przypadku chęci udziału w rozmowie do tworzenia scenariusza) lub „obsada” (w przypadku chęci odegrania jeden z ról w filmie) lub „historia + obsada” (jeśli interesują Was obie rzeczy).

ad 2. Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi ze zgłoszeń osobami odbędzie się w wyznaczonym indywidualnie dla każdego terminie. Spotkanie to będzie rejestrowane na video z możliwością wykorzystania tego materiału do ostatecznego obrazu w filmie, za co będzie przysługiwać honorarium. W uzasadnionych przypadkach można zachować anonimowość. Rozmawiać będziemy o życiu, o sprawach osobistych, poruszając tematy szeroko rozumianej erotyki, o pasjach i tajemnicach.

ad 3. Próby sceniczne przed kamerą zostaną zrealizowane z wykorzystaniem rekwizytów i w specjalnej stylizacji przygotowanej i zaproponowanej przez każdego uczestnika. Każdy będzie mieć wolną rękę w doborze ubioru lub/i rekwizytów, tak aby jak najbardziej dopasowane było do swojej postaci.

Terminy:
do 03 lutego – przyjmowanie zgłoszeń mailowych
05 lutego – przesłuchania wybranych kandydatów
24, 25 i 26 lutego – próbne zdjęcia
od 15 marca do 15 maja – okres realizacji zdjęć oraz ewentualnych dokrętek, w którym zależności od roli odbędzie się od 1 do 5 dni zdjęciowych dla wybranej obsady
od 16 maja do 01 czerwca udźwiękowienie filmu – wybrane historie mogą mieć dogrywany głos z off’u.

Udział w zgłoszeniu, eliminacjach oraz próbach zdjęciowych jest nieodpłatny, a transport na koszt własny. Honorarium za udział w filmie będzie ustalany indywidualnie z każdym w zależności od jego udziału i roli.

Zespół Ulicy Pięknej

Odwiedź nas, polub, udostępniaj i baw się razem z Nami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *