Noclegi w rezydencji „Ulica Piękna”

Pokój dla wyjątkowych gości.To nie jest zwykłe miejsce. Przestronny pokój w dużym mieszkaniu w starej kamienicy w centrum miasta. W tym mieszkaniu mieści się galeria, studio fotograficzne i odbywają się spotkania klubowe wyjątkowych ludzi sztuki i biznesu, przyjęcia i warsztaty.

Mimo, że łóżka są skromne i proste, komfort jest zapewniony, przebywasz w mieszkaniu pełnym życia i historii. Od czasu do czasu organizuje tu spotkania klubowe dla przyjaciół – wyjątkowych ludzi ze świata biznesu i sztuki, z wielkim doświadczeniem zawodowym i osobistym. Centralna lokalizacja pozwala na poruszanie się po mieście w bardzo wygodny i łatwy sposób. Miejsce, w którym kochamy życie. Jedyne takie miejsce w Warszawie. Jedyny taki gospodarz. Jedyne takie doświadczenie.

Czteroosobowy pokój z własną lodówką, skrytka na szyfr, łazienka z toaletą i wanną, pralka, dodatkowe WC, kuchnia i salon.
Z wielką przyjemnością pomogę Wam we wszystkim, co związane z Warszawą i podróżą po Polsce.
W mieszkaniu mieszka kot. Jest to również jego dom, choć nie płacić za wynajem. Każda osoba w moim mieszkaniu jest szanowana zarówno przez gospodarza, jak i przez innych gości. To jest miejsce, gdzie możesz być sobą i cieszyć się poznawaniem innych. Bądź uważny na innych, a wszyscy będziemy miło spędzać czas.

W okolicy masz wszystko co potrzebujesz: bary, restauracje, sklepy, teatry, muzea, galerie, obiekty sportowe, parki – wszystko na piechotę!

Jedna noc dla jednej osoby bez śniadania w pokoju 4-osobowym w rezydencji Ulica Piękna. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt z administracją w celu dokonania rezerwacji wybranych terminów.Ilość:Jedna noc dla jednej osoby ze śniadaniem w pokoju 4-osobowym w rezydencji Ulica Piękna. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt z administracją w celu dokonania rezerwacji wybranych terminów.Ilość:Stacja metra „Politechnika”: 10 minut pieszo
Przystanki autobusowe i tramwajowe: 5 minut
Główny dworzec kolejowy: 3 przystanki
Lotnisko Okęcie: 15 minut taksówką lub 30 minut transportem miejskim.