Wspieram to

Wszyscy przy tym projekcie pracują z miłości do sztuki i z nieuzasadnionej potrzeby twórczego działania. Niestety nie wszystko możemy mieć za darmo lub w barterze. Potrzebujemy środków do sfinansowania sprzętu filmowego, kosztów montażu teledysku oraz wytłoczenia naszego pierwszego singla na DVD. Jeżeli podoba Ci się nasz projekt i możesz nas wesprzeć, to odwdzięczymy się. Każdy gest mile widziany.
Wystarczy dokonać wpłaty za pomocą bezpiecznej transakcji Przelewy 24 na nasze konto.
Dziękujemy!

Jeśli wpłacisz 50 zł, to twoje imię i nazwisko będzie figurowało na liście naszych darczyńców na stronie www.ulicapiękna.pl i na Fanpage’u na Facebook’u oraz w napisach końcowych filmu.
Ilość:Jeśli wpłacisz 100 zł, to dodatkowo otrzymasz jeden egzemplarz naszego pierwszego DVD, który będzie wydany w limitowanym nakładzie (ile sztuk wydamy zależy od środków jakie zdobędziemy).
Ilość:Jeżeli wpłacisz 200 zł, dodatkowo otrzymasz tytuł Mecenasa projektu, a Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone w specjalnej zakładce na stronie.
Ilość:Jeżeli chcesz zostać oficjalnym sponsorem, to przekaż nam 200 zł lub więcej, a umieścimy dodatkowo logotyp Twojej firmy na naszej stronie, na naszym Fanpage’u i na okładce tej płyty DVD oraz we wszelkich podziękowaniach.
Ilość: